Червона троянда

 

Притча. Червона троянда. Кращі притчі на українській мові

Один моряк отримував листи від жінки, яку ніколи не бачив. Її звали Роза. Вони листувалися протягом трьох років. Читаючи її листи і відповідаючи на них, моряк зрозумів, що не уявляє свого життя без неї.

Коли закінчилась його служба, вони призначили зустріч на Центральному вокзалі о п’ятій годині. Роза написала, що в петлиці у неї буде червона троянда.

Чоловік засумнівався: він ніколи не бачив фотографії Рози. Він не знає, скільки їй років, на знає, гарна вона чи потворна, повнотіла чи струнка.

Він прийшов на вокзал рівно о п’ятій годині. Під годинником стояла жінка з червоною трояндою в петлиці. Їй було близько п’ятдесяти років. Моряку схотілося розвернутися і піти. Але він подумав, що це буде нечесно. Адже ця жінка постійно писала йому, поки він був у морі. Вона не заслуговує такого. Моряк підійшов до жінки, простягнув руку і відрекомендувався.

Але жінка сказала моряку, що її ім’я не Роза. Що дівчина Роза стоїть за  її спиною. Чоловік озирнувся і побачив її. Молоду і чарівну.

Літня жінка розповіла, що Роза попросила її протягнути квітку в петлицю. Якщо б моряк не підійшов, то, можливо, їхню історію було б закінчено. Але якщо б він підійшов до літньої жінки, вона показала б йому справжню Розу і розповіла всю правду.

/ Кращі притчі українською мовою / Притча Роза / Притча о коханні /

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.